Tomograf Sławków

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sławków

Tomograf Sławków

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sławków? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Sławków? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sławków stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Sławków jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Sławków robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Sławków

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sławków

Miejscowość Sławków to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 41-260. Miasto należy do powiatu będzińskiego. Powierzchnia zajmuje 36,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1286. Liczba mieszkańców miejscowości Sławków osiąga ok. 7 040. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Sławków gęstość zaludnienia wynosi 192,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SBE.

Miasteczko Sławków leży niedaleko takich miejscowości jak: Bukowno (6,0km), Jaworzno (13,7km) , Olkusz (12,9km) , Trzebinia (17,2km), Łazy (13,6km), Dąbrowa Górnicza (13,8km) , Ogrodzieniec (18,8km).

Niezależnie od pory roku Sławków i okolica urzeka turystów oferując sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Sławków posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Sławków i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Sławków stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.