Tomograf Sławków

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sławków

Tomograf Sławków

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Sławków? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Sławków? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sławków stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Sławków jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Sławków wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sławków

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sławków

Miasto Sławków to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 41-260. Miasto należy do powiatu będzińskiego. Obszar zajmuje 36,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1286. Liczba mieszkańców miejscowości Sławków sięga ok. 7 040. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Sławków gęstość zaludnienia wynosi 192,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SBE.

Miasto Sławków leży w pobliżu takich miejscowości jak: Bukowno (6,0km), Jaworzno (13,7km) , Olkusz (12,9km) , Trzebinia (17,2km), Łazy (13,6km), Dąbrowa Górnicza (13,8km) , Ogrodzieniec (18,8km).

Bez względu na porę roku Sławków i okolica urzeka turystów gwarantując sporo rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Sławków posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Sławków i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Sławków daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.