Tomograf Sławno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sławno

Tomograf Sławno

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sławno? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Sławno? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sławno wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Sławno jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Sławno robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sławno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sławno

Miejscowość Sławno to miasto, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 26-332. Miejscowość należy do powiatu sławieńskiego. Obszar zajmuje 15,8 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1317. Liczba mieszkańców miasta Sławno sięga ok. 12 590. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Sławno gęstość zaludnienia wynosi 795,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZSL.

Miejscowość Sławno leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Darłowo (18,5km), Ustka (27,0km) , Kępice (19,3km) , Sianów (29,3km), Słupsk (25,3km), Polanów (27,1km) , Koszalin (37,9km).

Niezależnie od pory roku Sławno i okolica urzeka turystów oferując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Sławno posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Sławno i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Sławno tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.