Tomograf Sławoborze

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sławoborze

Tomograf Sławoborze

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sławoborze? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Sławoborze? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sławoborze wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Sławoborze jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Sławoborze robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Sławoborze

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sławoborze

Miejscowość Sławoborze to miasto, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 78-314. Miasto należy do powiatu świdwińskiego. Powierzchnia zajmuje 188,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Sławoborze osiąga ok. 4 090. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Sławoborze gęstość zaludnienia wynosi 22 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZSD.

Miejscowość Sławoborze leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Świdwin (12,9 km), Gościno (18,3 km) , Rymań (13,3 km) , Karlino (19,1 km), Rąbino (15,4 km), Siemyśl (19,1 km) , Brzeżno (21,5 km).

Niezależnie od pory roku Sławoborze i okolica urzeka odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Sławoborze posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Sławoborze i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Sławoborze tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.