Tomograf Ślesin

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ślesin

Tomograf Ślesin

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Ślesin? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Ślesin? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Ślesin wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Ślesin jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Ślesin wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Ślesin

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ślesin

Miasto Ślesin to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-561. Miasteczko należy do powiatu konińskiego. Powierzchnia zajmuje 7,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1358. Liczba mieszkańców miejscowości Ślesin sięga ok. 3 135. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Ślesin gęstość zaludnienia wynosi 436,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 63, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PKN.

Miasto Ślesin leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Kleczew (8,8km), Golina (20,3km) , Sompolno (13,5km) , Koło (29,5km), Konin (16,8km), Piotrków Kujawski (24,0km) , Strzelno (30,0km).

W każdej porze roku Ślesin i okolica urzeka turystów gwarantując sporo rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Ślesin posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Ślesin i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Ślesin stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.