Tomograf Śliwice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Śliwice

Tomograf Śliwice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Śliwice? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Śliwice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Śliwice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Śliwice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Śliwice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Śliwice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Śliwice

Miejscowość Śliwice to miasto, które położone jest w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 89-530. Miejscowość należy do powiatu tucholskiego. Powierzchnia zajmuje 174,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Śliwice sięga ok. 5 622. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Śliwice gęstość zaludnienia wynosi 32 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CTU.

Miejscowość Śliwice leży niedaleko takich miejscowości jak: Osieczna (6,9 km), Czersk (16,5 km) , Czarna Woda (16,0 km) , Cekcyn (18,8 km), Osie (16,3 km), Lubichowo (18,2 km) , Osiek (20,4 km).

Bez względu na porę roku Śliwice i okolica zachwyca turystów gwarantując dużo niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Śliwice posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Śliwice i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Śliwice stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.