Tomograf Słońsk

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Słońsk

Tomograf Słońsk

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Słońsk? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Słońsk? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Słońsk wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Słońsk jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Słońsk robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Słońsk

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słońsk

Miasteczko Słońsk to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-436. Miasteczko należy do powiatu sulęcińskiego. Powierzchnia zajmuje 158,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Słońsk osiąga ok. 4 737. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Słońsk gęstość zaludnienia wynosi 30 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSU.

Miejscowość Słońsk leży blisko takich miejscowości jak: Krzeszyce (11,4 km), Górzyca (14,8 km) , Ośno Lubuskie (11,9 km) , Dębno (21,6 km), Witnica (12,6 km), Bogdaniec (20,8 km) , Sulęcin (23,0 km).

W każdej porze roku Słońsk i okolica zachwyca turystów zapewniając wiele atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Słońsk posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Słońsk i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Słońsk oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.