Tomograf Słopnice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Słopnice

Tomograf Słopnice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Słopnice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Słopnice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Słopnice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Słopnice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Słopnice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Słopnice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słopnice

Miasteczko Słopnice to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-615. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 56,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Słopnice wynosi ok. 6 698. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Słopnice gęstość zaludnienia wynosi 116 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Słopnice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Tymbark (6,2 km), Kamienica (8,2 km) , Dobra (7,2 km) , Laskowa (12,9 km), Limanowa (7,5 km), Jodłownik (12,8 km) , Łukowica (14,1 km).

W każdej porze roku Słopnice i okolica zachwyca turystów oferując dużo rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Słopnice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słopnice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Słopnice daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.