Tomograf Słubice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Słubice

Tomograf Słubice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Słubice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Słubice? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Słubice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Słubice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Słubice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Słubice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słubice

Miejscowość Słubice to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 09-533. Miasteczko należy do powiatu słubickiego. Obszar zajmuje 19,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miejscowości Słubice sięga ok. 16 816. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Słubice gęstość zaludnienia wynosi 875,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miejscowość Słubice leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Rzepin (18,5km), Kostrzyn nad Odrą (26,9km) , Cybinka (23,6km) , Sulęcin (39,1km), Ośno Lubuskie (24,2km), Torzym (35,7km) , Witnica (42,5km).

Bez względu na porę roku Słubice i okolica zachwyca turystów oferując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Słubice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Słubice i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Słubice stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.