Tomograf Słupsk

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Słupsk

Tomograf Słupsk

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Słupsk? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Słupsk? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Słupsk stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Słupsk jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Słupsk wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Słupsk

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słupsk

Miejscowość Słupsk to miasteczko, które położone jest w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-200. Miasteczko należy do powiatu miasto na prawach powiatu. Obszar zajmuje 43,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1265. Liczba mieszkańców miasteczka Słupsk sięga ok. 91 465. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Słupsk gęstość zaludnienia wynosi 2 119,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GS.

Miasto Słupsk leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Ustka (16,8km), Darłowo (40,2km) , Sławno (25,3km) , Bytów (44,4km), Kępice (26,4km), Polanów (44,3km) , Łeba (47,3km).

Bez względu na porę roku Słupsk i okolica przyciąga odwiedzających oferując moc rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Słupsk posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Słupsk i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Słupsk oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.