Tomograf Smołdzino

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Smołdzino

Tomograf Smołdzino

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Smołdzino? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Smołdzino? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Smołdzino stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Smołdzino jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Smołdzino robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Smołdzino

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Smołdzino

Miasteczko Smołdzino to miasto, które znajduje się w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-214. Miejscowość należy do powiatu słupskiego. Obszar zajmuje 260,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Smołdzino osiąga ok. 3 430. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Smołdzino gęstość zaludnienia wynosi 13 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSL.

Miasteczko Smołdzino leży blisko takich miast i miasteczek jak: Główczyce (13,1 km), Potęgowo (26,7 km) , Damnica (20,5 km) , Słupsk (27,9 km), Wicko (23,6 km), Ustka (27,3 km) , Nowa Wieś Lęborska (29,7 km).

W każdej porze roku Smołdzino i okolica zachwyca turystów oferując moc niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Smołdzino posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Smołdzino i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Smołdzino oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.