Tomograf Sokołów Małopolski

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sokołów Małopolski

Tomograf Sokołów Małopolski

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Sokołów Małopolski? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Sokołów Małopolski? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sokołów Małopolski stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Sokołów Małopolski jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Sokołów Małopolski robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Sokołów Małopolski

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sokołów Małopolski

Miasto Sokołów Małopolski to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-050. Miasteczko należy do powiatu rzeszowskiego. Powierzchnia zajmuje 15,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1569. Liczba mieszkańców miejscowości Sokołów Małopolski sięga ok. 4 133. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Sokołów Małopolski gęstość zaludnienia wynosi 266,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RZE.

Miejscowość Sokołów Małopolski leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Głogów Małopolski (14,1km), Leżajsk (21,7km) , Nowa Sarzyna (18,9km) , Kolbuszowa (24,5km), Łańcut (19,5km), Rzeszów (22,6km) , Rudnik nad Sanem (25,5km).

Bez względu na porę roku Sokołów Małopolski i okolica urzeka turystów gwarantując dużo rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Sokołów Małopolski posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Sokołów Małopolski i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Sokołów Małopolski tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.