Tomograf Sompolno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sompolno

Tomograf Sompolno

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sompolno? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Sompolno? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sompolno stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Sompolno jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Sompolno robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sompolno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sompolno

Miejscowość Sompolno to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-610. Miejscowość należy do powiatu konińskiego. Powierzchnia zajmuje 6,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1477. Liczba mieszkańców miasta Sompolno osiąga ok. 3 587. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Sompolno gęstość zaludnienia wynosi 577,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 63, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PKN.

Miasteczko Sompolno leży blisko takich miejscowości jak: Ślesin (13,5km), Kleczew (22,2km) , Izbica Kujawska (18,0km) , Konin (25,1km), Piotrków Kujawski (18,1km), Koło (22,9km) , Radziejów (26,6km).

Bez względu na porę roku Sompolno i okolica zachwyca turystów gwarantując sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Sompolno posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Sompolno i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Sompolno daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.