Tomograf Śrem

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Śrem

Tomograf Śrem

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Śrem? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Śrem? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Śrem wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Śrem jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Śrem robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Śrem

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Śrem

Miasto Śrem to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 63-100. Miasteczko należy do powiatu śremskiego. Powierzchnia zajmuje 12,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miejscowości Śrem osiąga ok. 29 845. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Śrem gęstość zaludnienia wynosi 2 412,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PSE.

Miasteczko Śrem leży niedaleko takich miejscowości jak: Dolsk (12,3km), Czempiń (18,5km) , Książ Wielkopolski (15,6km) , Mosina (20,9km), Kórnik (18,3km), Krzywiń (19,3km) , Jaraczewo (23,3km).

W każdej porze roku Śrem i okolica przyciąga turystów oferując sporo niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Śrem posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Śrem i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Śrem oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.