Tomograf Środa Śląska

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Środa Śląska

Tomograf Środa Śląska

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Środa Śląska? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Środa Śląska? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Środa Śląska stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Środa Śląska jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Środa Śląska wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Środa Śląska

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Środa Śląska

Miejscowość Środa Śląska to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-300. Miejscowość należy do powiatu średzkiego. Obszar zajmuje 14,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1235. Liczba mieszkańców miasteczka Środa Śląska osiąga ok. 9 428. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Środa Śląska gęstość zaludnienia wynosi 631,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DSR.

Miejscowość Środa Śląska leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Brzeg Dolny (14,5km), Prochowice (19,9km) , Kąty Wrocławskie (19,2km) , Oborniki Śląskie (27,1km), Wołów (19,5km), Żarów (25,8km) , Strzegom (28,2km).

Niezależnie od pory roku Środa Śląska i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając dużo rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Środa Śląska posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Środa Śląska i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Środa Śląska tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.