Tomograf Srokowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Srokowo

Tomograf Srokowo

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Srokowo? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Srokowo? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Srokowo stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Srokowo jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Srokowo robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Srokowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Srokowo

Miasteczko Srokowo to miasteczko, które znajduje się w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 11-420. Miasto należy do powiatu kętrzyńskiego. Obszar zajmuje 194,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Srokowo sięga ok. 3 878. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Srokowo gęstość zaludnienia wynosi 20 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 89, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NKE.

Miasto Srokowo leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Barciany (11,0 km), Pozezdrze (23,4 km) , Węgorzewo (14,2 km) , Giżycko (25,3 km), Kętrzyn (21,5 km), Budry (23,7 km) , Korsze (25,6 km).

Niezależnie od pory roku Srokowo i okolica przyciąga odwiedzających oferując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Srokowo posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Srokowo i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Srokowo stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.