Tomograf Stara Dąbrowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stara Dąbrowa

Tomograf Stara Dąbrowa

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stara Dąbrowa? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Stara Dąbrowa? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Stara Dąbrowa wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Stara Dąbrowa jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Stara Dąbrowa robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Stara Dąbrowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stara Dąbrowa

Miasteczko Stara Dąbrowa to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 73-112. Miejscowość należy do powiatu stargardzkiego. Powierzchnia zajmuje 112,6 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Stara Dąbrowa sięga ok. 3 691. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Stara Dąbrowa gęstość zaludnienia wynosi 33 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZST.

Miasteczko Stara Dąbrowa leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Maszewo (7,3 km), Chociwel (14,5 km) , Marianowo (10,9 km) , Kobylanka (19,6 km), Stargard (12,5 km), Osina (19,5 km) , Dobra (20,5 km).

W każdej porze roku Stara Dąbrowa i okolica urzeka odwiedzających gwarantując dużo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Stara Dąbrowa posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Stara Dąbrowa i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Stara Dąbrowa oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.