Tomograf Stare Czarnowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stare Czarnowo

Tomograf Stare Czarnowo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Stare Czarnowo? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Stare Czarnowo? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Stare Czarnowo wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Stare Czarnowo jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Stare Czarnowo robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Stare Czarnowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stare Czarnowo

Miasteczko Stare Czarnowo to miasto, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-106. Miasto należy do powiatu gryfińskiego. Powierzchnia zajmuje 152,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Stare Czarnowo osiąga ok. 3 817. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Stare Czarnowo gęstość zaludnienia wynosi 25 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGR.

Miasto Stare Czarnowo leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Kobylanka (10,4 km), Kołbaskowo (18,9 km) , Bielice (12,8 km) , Pyrzyce (21,9 km), Gryfino (17,1 km), Warnice (21,1 km) , Stargard (21,9 km).

Bez względu na porę roku Stare Czarnowo i okolica urzeka turystów gwarantując dużo rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Stare Czarnowo posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Stare Czarnowo i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Stare Czarnowo zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.