Tomograf Stare Kurowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stare Kurowo

Tomograf Stare Kurowo

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stare Kurowo? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Stare Kurowo? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Stare Kurowo wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Stare Kurowo jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Stare Kurowo wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Stare Kurowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stare Kurowo

Miasto Stare Kurowo to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-540. Miejscowość należy do powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Powierzchnia zajmuje 77,6 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Stare Kurowo sięga ok. 4 083. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Stare Kurowo gęstość zaludnienia wynosi 53 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSD.

Miasto Stare Kurowo leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Zwierzyn (8,3 km), Santok (18,3 km) , Drezdenko (9,6 km) , Drawsko (22,0 km), Strzelce Krajeńskie (16,0 km), Dobiegniew (21,7 km) , Bierzwnik (22,1 km).

Bez względu na porę roku Stare Kurowo i okolica urzeka odwiedzających oferując wiele atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Stare Kurowo posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Stare Kurowo i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Stare Kurowo stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.