Tomograf Stary Sącz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stary Sącz

Tomograf Stary Sącz

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Stary Sącz? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Stary Sącz? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Stary Sącz stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Stary Sącz jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Stary Sącz wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Stary Sącz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stary Sącz

Miasteczko Stary Sącz to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-340. Miejscowość należy do powiatu nowosądeckiego. Powierzchnia zajmuje 15,0 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Stary Sącz osiąga ok. 9 009. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Stary Sącz gęstość zaludnienia wynosi 600,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNS.

Miejscowość Stary Sącz leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Nowy Sącz (8,4km), Limanowa (21,8km) , Piwniczna-Zdrój (15,1km) , Bobowa (28,1km), Szczawnica (19,1km), Grybów (23,7km) , Krynica-Zdrój (28,4km).

W każdej porze roku Stary Sącz i okolica zachwyca turystów zapewniając wiele rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Stary Sącz posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Stary Sącz i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Stary Sącz zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.