Tomograf Stepnica

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stepnica

Tomograf Stepnica

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stepnica? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Stepnica? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Stepnica stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Stepnica jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Stepnica robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Stepnica

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stepnica

Miejscowość Stepnica to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 72-112. Miasteczko należy do powiatu goleniowskiego. Powierzchnia zajmuje 3,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 2014. Liczba mieszkańców miasta Stepnica osiąga ok. 2 478. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Stepnica gęstość zaludnienia wynosi 728,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGL.

Miasto Stepnica leży w pobliżu takich miejscowości jak: Police (11,6km), Nowe Warpno (23,4km) , Goleniów (16,6km) , Golczewo (30,1km), Wolin (21,1km), Szczecin (25,3km) , Nowogard (32,5km).

Bez względu na porę roku Stepnica i okolica urzeka odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Stepnica posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Stepnica i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Stepnica oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.