Tomograf Stęszew

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stęszew

Tomograf Stęszew

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Stęszew? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Stęszew? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Stęszew stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Stęszew jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Stęszew wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Stęszew

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stęszew

Miasto Stęszew to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-060. Miasto należy do powiatu poznańskiego. Obszar zajmuje 5,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Stęszew osiąga ok. 5 952. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Stęszew gęstość zaludnienia wynosi 1 046,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PZ , POZ.

Miasto Stęszew leży w pobliżu takich miejscowości jak: Puszczykowo (10,1km), Buk (14,7km) , Mosina (10,8km) , Opalenica (19,8km), Luboń (13,9km), Czempiń (16,2km) , Poznań (20,5km).

Bez względu na porę roku Stęszew i okolica urzeka odwiedzających zapewniając dużo niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Stęszew posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Stęszew i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Stęszew tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.