Tomograf Stoszowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stoszowice

Tomograf Stoszowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Stoszowice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Stoszowice? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Stoszowice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Stoszowice jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Stoszowice robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Stoszowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stoszowice

Miasteczko Stoszowice to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-230. Miejscowość należy do powiatu ząbkowickiego. Powierzchnia zajmuje 110,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Stoszowice osiąga ok. 5 473. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Stoszowice gęstość zaludnienia wynosi 49 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miejscowość Stoszowice leży blisko takich miejscowości jak: Ząbkowice Śląskie (7,1 km), Nowa Ruda (14,7 km) , Bardo (10,5 km) , Ciepłowody (15,1 km), Dzierżoniów (13,7 km), Niemcza (15,0 km) , Kamieniec Ząbkowicki (15,3 km).

Bez względu na porę roku Stoszowice i okolica zachwyca turystów oferując dużo niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Stoszowice posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Stoszowice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Stoszowice stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.