Tomograf Stronie Śląskie

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stronie Śląskie

Tomograf Stronie Śląskie

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stronie Śląskie? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Stronie Śląskie? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Stronie Śląskie wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Stronie Śląskie jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Stronie Śląskie wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Stronie Śląskie

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stronie Śląskie

Miasto Stronie Śląskie to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-550. Miejscowość należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 2,4 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1967. Liczba mieszkańców miasta Stronie Śląskie sięga ok. 5 755. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Stronie Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 2 418,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miejscowość Stronie Śląskie leży w pobliżu takich miejscowości jak: Lądek-Zdrój (5,3km), Paczków (20,9km) , Bystrzyca Kłodzka (16,5km) , Międzylesie (22,1km), Złoty Stok (16,6km), Kłodzko (21,6km) , Bardo (25,2km).

W każdej porze roku Stronie Śląskie i okolica zachwyca turystów gwarantując ogrom atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Stronie Śląskie posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Stronie Śląskie i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Stronie Śląskie zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.