Tomograf Stryszawa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stryszawa

Tomograf Stryszawa

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stryszawa? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Stryszawa? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Stryszawa stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Stryszawa jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Stryszawa wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Stryszawa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stryszawa

Miejscowość Stryszawa to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-205. Miasto należy do powiatu suskiego. Obszar zajmuje 113,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Stryszawa osiąga ok. 11 843. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Stryszawa gęstość zaludnienia wynosi 104 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KSU.

Miasteczko Stryszawa leży niedaleko takich miejscowości jak: Zawoja (8,6 km), Mucharz (11,3 km) , Zembrzyce (9,0 km) , Maków Podhalański (12,9 km), Ślemień (10,3 km), Koszarawa (12,7 km) , Budzów (12,9 km).

Bez względu na porę roku Stryszawa i okolica urzeka turystów gwarantując moc atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Stryszawa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Stryszawa i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Stryszawa daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.