Tomograf Stryszów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stryszów

Tomograf Stryszów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stryszów? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Stryszów? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Stryszów stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Stryszów jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Stryszów wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Stryszów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stryszów

Miasto Stryszów to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-146. Miasto należy do powiatu wadowickiego. Powierzchnia zajmuje 45,9 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Stryszów osiąga ok. 6 863. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Stryszów gęstość zaludnienia wynosi 149 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasteczko Stryszów leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Mucharz (5,6 km), Lanckorona (6,3 km) , Zembrzyce (5,7 km) , Sułkowice (12,0 km), Budzów (5,8 km), Kalwaria Zebrzydowska (6,9 km) , Wadowice (12,1 km).

Bez względu na porę roku Stryszów i okolica zachwyca odwiedzających oferując wiele rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Stryszów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Stryszów i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Stryszów tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.