Tomograf Stubno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Stubno

Tomograf Stubno

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stubno? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Stubno? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Stubno stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Stubno jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Stubno wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Stubno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stubno

Miasteczko Stubno to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-723. Miasteczko należy do powiatu przemyskiego. Obszar zajmuje 88,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Stubno sięga ok. 3 915. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Stubno gęstość zaludnienia wynosi 44 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RPR.

Miasto Stubno leży blisko takich miejscowości jak: Medyka (10,6 km), Laszki (14,1 km) , Radymno (10,8 km) , Chłopice (17,8 km), Orły (11,4 km), Żurawica (14,6 km) , Przemyśl (18,6 km).

W każdej porze roku Stubno i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Stubno posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Stubno i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Stubno tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.