Tomograf Sulęcin

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sulęcin

Tomograf Sulęcin

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sulęcin? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Sulęcin? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Sulęcin stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Sulęcin jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Sulęcin wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sulęcin

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sulęcin

Miejscowość Sulęcin to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 69-200. Miejscowość należy do powiatu sulęcińskiego. Powierzchnia zajmuje 8,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1244. Liczba mieszkańców miasteczka Sulęcin osiąga ok. 10 168. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Sulęcin gęstość zaludnienia wynosi 1 187,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSU.

Miasteczko Sulęcin leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Lubniewice (12,1km), Rzepin (22,1km) , Torzym (14,8km) , Międzyrzecz (31,2km), Ośno Lubuskie (16,4km), Witnica (29,5km) , Skwierzyna (31,5km).

W każdej porze roku Sulęcin i okolica przyciąga turystów zapewniając sporo atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Sulęcin posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Sulęcin i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Sulęcin tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.