Tomograf Sułkowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sułkowice

Tomograf Sułkowice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Sułkowice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Sułkowice? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sułkowice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Sułkowice jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Sułkowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sułkowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sułkowice

Miasto Sułkowice to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-440. Miasto należy do powiatu myślenickiego. Powierzchnia zajmuje 16,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Sułkowice osiąga ok. 6 614. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Sułkowice gęstość zaludnienia wynosi 401,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KMY.

Miejscowość Sułkowice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Kalwaria Zebrzydowska (9,3km), Skawina (15,3km) , Myślenice (10,1km) , Sucha Beskidzka (18,8km), Maków Podhalański (15,0km), Świątniki Górne (15,3km) , Jordanów (21,2km).

Bez względu na porę roku Sułkowice i okolica zachwyca turystów gwarantując wiele rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Sułkowice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Sułkowice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Sułkowice daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.