Tomograf Supraśl

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Supraśl

Tomograf Supraśl

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Supraśl? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Supraśl? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Supraśl stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Supraśl jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Supraśl robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Supraśl

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Supraśl

Miejscowość Supraśl to miasto, które leży w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 16-030. Miasteczko należy do powiatu białostockiego. Powierzchnia zajmuje 5,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Supraśl sięga ok. 4 621. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Supraśl gęstość zaludnienia wynosi 812,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 85, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BIA.

Miejscowość Supraśl leży blisko takich miejscowości jak: Wasilków (8,8km), Zabłudów (21,2km) , Czarna Białostocka (11,3km) , Sokółka (24,9km), Białystok (13,9km), Choroszcz (24,4km) , Michałowo (26,1km).

Bez względu na porę roku Supraśl i okolica przyciąga turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Supraśl posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Supraśl i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Supraśl oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.