Tomograf Swarzędz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Swarzędz

Tomograf Swarzędz

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Swarzędz? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Swarzędz? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Swarzędz wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Swarzędz jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Swarzędz wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Swarzędz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Swarzędz

Miasteczko Swarzędz to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-017. Miasteczko należy do powiatu poznańskiego. Powierzchnia zajmuje 8,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1638. Liczba mieszkańców miasta Swarzędz sięga ok. 30 739. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Swarzędz gęstość zaludnienia wynosi 3 735,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od POZ, PZ.

Miasteczko Swarzędz leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Kostrzyn (9,8km), Luboń (15,9km) , Poznań (10,9km) , Murowana Goślina (18,7km), Pobiedziska (15,5km), Kórnik (18,4km) , Puszczykowo (21,3km).

Bez względu na porę roku Swarzędz i okolica zachwyca turystów gwarantując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Swarzędz posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Swarzędz i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Swarzędz stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.