Tomograf Świerzawa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Świerzawa

Tomograf Świerzawa

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Świerzawa? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Świerzawa? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Świerzawa stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Świerzawa jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Świerzawa wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Świerzawa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Świerzawa

Miasteczko Świerzawa to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-540. Miejscowość należy do powiatu złotoryjskiego. Obszar zajmuje 1,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1295. Liczba mieszkańców miasteczka Świerzawa osiąga ok. 2 315. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Świerzawa gęstość zaludnienia wynosi 1 315,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZL.

Miasteczko Świerzawa leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Wojcieszów (7,2km), Jelenia Góra (17,3km) , Złotoryja (12,6km) , Jawor (20,9km), Wleń (15,2km), Bolków (17,7km) , Lwówek Śląski (23,8km).

W każdej porze roku Świerzawa i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Świerzawa posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Świerzawa i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Świerzawa zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.