Tomograf Świętochłowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Świętochłowice

Tomograf Świętochłowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Świętochłowice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Świętochłowice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Świętochłowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Świętochłowice jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Świętochłowice wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Świętochłowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Świętochłowice

Miasto Świętochłowice to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 41-600. Miejscowość należy do powiatu miasto na prawach powiatu. Powierzchnia zajmuje 13,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1947. Liczba mieszkańców miasta Świętochłowice osiąga ok. 50 385. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Świętochłowice gęstość zaludnienia wynosi 3 785,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SW.

Miasteczko Świętochłowice leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Chorzów (2,7km), Katowice (8,4km) , Bytom (5,8km) , Piekary Śląskie (9,2km), Ruda Śląska (6,3km), Siemianowice Śląskie (8,7km) , Zabrze (9,9km).

W każdej porze roku Świętochłowice i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując wiele atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Świętochłowice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Świętochłowice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Świętochłowice tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.