Tomograf Szaflary

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Szaflary

Tomograf Szaflary

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Szaflary? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Szaflary? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Szaflary wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Szaflary jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Szaflary robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Szaflary

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Szaflary

Miejscowość Szaflary to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-424. Miasto należy do powiatu nowotarskiego. Obszar zajmuje 54,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Szaflary osiąga ok. 11 041. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Szaflary gęstość zaludnienia wynosi 202 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasto Szaflary leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Biały Dunajec (5,7 km), Poronin (9,5 km) , Czarny Dunajec (7,6 km) , Raba Wyżna (17,0 km), Nowy Targ (9,2 km), Bukowina Tatrzańska (15,1 km) , Rabka-Zdrój (18,9 km).

Bez względu na porę roku Szaflary i okolica urzeka turystów oferując sporo rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Szaflary posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Szaflary i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Szaflary daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.