Tomograf Szczurowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Szczurowa

Tomograf Szczurowa

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Szczurowa? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Szczurowa? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Szczurowa stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Szczurowa jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Szczurowa robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Szczurowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Szczurowa

Miasteczko Szczurowa to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-820. Miejscowość należy do powiatu brzeskiego. Obszar zajmuje 134,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Szczurowa osiąga ok. 9 594. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Szczurowa gęstość zaludnienia wynosi 71 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBR.

Miasto Szczurowa leży blisko takich miast i miasteczek jak: Koszyce (6,5 km), Borzęcin (11,6 km) , Drwinia (9,8 km) , Bejsce (13,9 km), Rzezawa (10,3 km), Wietrzychowice (13,9 km) , Nowe Brzesko (16,2 km).

Bez względu na porę roku Szczurowa i okolica przyciąga odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Szczurowa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Szczurowa i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Szczurowa oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.