Tomograf Szczytna

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Szczytna

Tomograf Szczytna

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Szczytna? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Szczytna? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Szczytna wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Szczytna jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Szczytna wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Szczytna

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Szczytna

Miasto Szczytna to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-330. Miasto należy do powiatu kłodzkiego. Powierzchnia zajmuje 80,4 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1973. Liczba mieszkańców miasteczka Szczytna sięga ok. 5 242. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Szczytna gęstość zaludnienia wynosi 65,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasteczko Szczytna leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Duszniki-Zdrój (4,2km), Kudowa-Zdrój (14,9km) , Polanica-Zdrój (4,8km) , Bystrzyca Kłodzka (18,8km), Radków (10,7km), Kłodzko (15,3km) , Nowa Ruda (18,9km).

Bez względu na porę roku Szczytna i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Szczytna posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Szczytna i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Szczytna tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.