Tomograf Szerzyny

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Szerzyny

Tomograf Szerzyny

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Szerzyny? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Szerzyny? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Szerzyny stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Szerzyny jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Szerzyny wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Szerzyny

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Szerzyny

Miasteczko Szerzyny to miasto, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-246. Miasto należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 82,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Szerzyny osiąga ok. 7 957. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Szerzyny gęstość zaludnienia wynosi 97 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Szerzyny leży blisko takich miejscowości jak: Biecz (8,3 km), Brzyska (9,9 km) , Jodłowa (8,7 km) , Kołaczyce (13,5 km), Skołyszyn (9,2 km), Ryglice (10,9 km) , Moszczenica (14,0 km).

Bez względu na porę roku Szerzyny i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom atrakcji. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Szerzyny posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Szerzyny i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Szerzyny daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.