Tomograf Sztum

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sztum

Tomograf Sztum

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sztum? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Sztum? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Sztum wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Sztum jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Sztum robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sztum

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sztum

Miasteczko Sztum to miasto, które znajduje się w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 82-400. Miasteczko należy do powiatu sztumskiego. Powierzchnia zajmuje 4,6 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1416. Liczba mieszkańców miejscowości Sztum osiąga ok. 10 127. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Sztum gęstość zaludnienia wynosi 2 206,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSZ.

Miasto Sztum leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Malbork (12,8km), Prabuty (21,6km) , Gniew (16,6km) , Kwidzyn (22,5km), Dzierzgoń (20,8km), Pelplin (21,7km) , Nowy Staw (24,0km).

W każdej porze roku Sztum i okolica urzeka turystów zapewniając ogrom atrakcji. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Sztum posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Sztum i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Sztum oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.