Tomograf Sztutowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sztutowo

Tomograf Sztutowo

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sztutowo? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Sztutowo? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Sztutowo wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Sztutowo jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Sztutowo wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sztutowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sztutowo

Miasto Sztutowo to miasteczko, które położone jest w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 82-110. Miasto należy do powiatu nowodworskiego. Obszar zajmuje 111,5 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Sztutowo osiąga ok. 3 655. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Sztutowo gęstość zaludnienia wynosi 33 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GND.

Miasto Sztutowo leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Stegna (4,3 km), Cedry Wielkie (22,0 km) , Nowy Dwór Gdański (14,4 km) , Nowy Staw (24,7 km), Ostaszewo (17,9 km), Tolkm)icko (22,6 km) , Milejewo (26,4 km).

Bez względu na porę roku Sztutowo i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując sporo niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Sztutowo posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Sztutowo i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Sztutowo daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.