Tomograf Telatyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Telatyn

Tomograf Telatyn

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Telatyn? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Telatyn? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Telatyn stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Telatyn jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Telatyn robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Telatyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Telatyn

Miejscowość Telatyn to miasto, które leży w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 22-652. Miejscowość należy do powiatu tomaszowskiego. Obszar zajmuje 111,8 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Telatyn osiąga ok. 4 037. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Telatyn gęstość zaludnienia wynosi 37 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 84, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LTM.

Miejscowość Telatyn leży niedaleko takich miejscowości jak: Ulhówek (9,4 km), Mircze (13,6 km) , Dołhobyczów (11,5 km) , Jarczów (22,7 km), Łaszczów (12,4 km), Tyszowce (17,3 km) , Rachanie (25,2 km).

Bez względu na porę roku Telatyn i okolica urzeka turystów oferując wiele rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Telatyn posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Telatyn i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Telatyn tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.