Tomograf Teresin

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Teresin

Tomograf Teresin

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Teresin? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Teresin? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Teresin stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Teresin jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Teresin wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Teresin

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Teresin

Miejscowość Teresin to miasto, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 96-515. Miejscowość należy do powiatu sochaczewskiego. Powierzchnia zajmuje 88,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Teresin osiąga ok. 11 453. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Teresin gęstość zaludnienia wynosi 130 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WSC.

Miasteczko Teresin leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Kampinos (7,7 km), Błonie (13,3 km) , Sochaczew (10,4 km) , Wiskitki (14,8 km), Baranów (10,7 km), Nowa Sucha (13,7 km) , Brochów (15,5 km).

W każdej porze roku Teresin i okolica przyciąga odwiedzających oferując sporo atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Teresin posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Teresin i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Teresin zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.