Tomograf Torzym

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Torzym

Tomograf Torzym

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Torzym? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Torzym? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Torzym stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Torzym jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Torzym robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Torzym

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Torzym

Miejscowość Torzym to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-235. Miasteczko należy do powiatu sulęcińskiego. Powierzchnia zajmuje 9,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1375. Liczba mieszkańców miasta Torzym wynosi ok. 2 529. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Torzym gęstość zaludnienia wynosi 277,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSU.

Miasteczko Torzym leży w pobliżu takich miejscowości jak: Sulęcin (14,8km), Cybinka (23,5km) , Rzepin (17,4km) , Krosno Odrzańskie (28,6km), Ośno Lubuskie (21,0km), Lubniewice (25,3km) , Świebodzin (31,5km).

W każdej porze roku Torzym i okolica zachwyca turystów zapewniając ogrom rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Torzym posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Torzym i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Torzym daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.