Tomograf Trzciana

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Trzciana

Tomograf Trzciana

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Trzciana? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Trzciana? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Trzciana stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Trzciana jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Trzciana wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Trzciana

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Trzciana

Miasteczko Trzciana to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-733. Miasteczko należy do powiatu bocheńskiego. Obszar zajmuje 44,1 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Trzciana osiąga ok. 5 529. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Trzciana gęstość zaludnienia wynosi 125 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miejscowość Trzciana leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Żegocina (5,0 km), Laskowa (10,9 km) , Łapanów (5,0 km) , Jodłownik (12,5 km), Nowy Wiśnicz (9,8 km), Lipnica Murowana (11,2 km) , Tymbark (13,2 km).

Niezależnie od pory roku Trzciana i okolica zachwyca turystów oferując ogrom niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Trzciana posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Trzciana i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Trzciana daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.