Tomograf Trzcińsko-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Trzcińsko-Zdrój

Tomograf Trzcińsko-Zdrój

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Trzcińsko-Zdrój? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Trzcińsko-Zdrój? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Trzcińsko-Zdrój wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Trzcińsko-Zdrój jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Trzcińsko-Zdrój wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Trzcińsko-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Trzcińsko-Zdrój

Miasto Trzcińsko-Zdrój to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-510. Miejscowość należy do powiatu gryfińskiego. Obszar zajmuje 2,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku ok. 1281. Liczba mieszkańców miasteczka Trzcińsko-Zdrój wynosi ok. 2 297. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Trzcińsko-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 985,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGR.

Miejscowość Trzcińsko-Zdrój leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Chojna (11,8km), Mieszkowice (21,0km) , Myślibórz (18,2km) , Dębno (25,8km), Moryń (18,5km), Lipiany (24,8km) , Pyrzyce (27,9km).

Niezależnie od pory roku Trzcińsko-Zdrój i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele niespodzianek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Trzcińsko-Zdrój posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Trzcińsko-Zdrój i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Trzcińsko-Zdrój oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.