Tomograf Tuczno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Tuczno

Tomograf Tuczno

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Tuczno? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Tuczno? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Tuczno stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Tuczno jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Tuczno robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Tuczno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Tuczno

Miejscowość Tuczno to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 78-640. Miejscowość należy do powiatu wałeckiego. Powierzchnia zajmuje 9,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1331. Liczba mieszkańców miejscowości Tuczno osiąga ok. 1 931. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Tuczno gęstość zaludnienia wynosi 209,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 67, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZWA.

Miejscowość Tuczno leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Człopa (12,0km), Wałcz (23,0km) , Mirosławiec (17,0km) , Drawno (26,6km), Kalisz Pomorski (20,3km), Trzcianka (26,5km) , Wieleń (33,4km).

Niezależnie od pory roku Tuczno i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Tuczno posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Tuczno i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Tuczno daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.