Tomograf Turawa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Turawa

Tomograf Turawa

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Turawa? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Turawa? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Turawa stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Turawa jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Turawa wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Turawa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Turawa

Miasto Turawa to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-045. Miasteczko należy do powiatu opolskiego. Powierzchnia zajmuje 172,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Turawa osiąga ok. 9 905. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Turawa gęstość zaludnienia wynosi 57 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPO.

Miasto Turawa leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Łubniany (9,5 km), Lasowice Wielkie (14,1 km) , Ozimek (9,9 km) , Murów (17,9 km), Chrząstowice (10,0 km), Zębowice (15,0 km) , Izbicko (19,8 km).

Niezależnie od pory roku Turawa i okolica urzeka odwiedzających zapewniając sporo rozrywek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Turawa posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Turawa i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Turawa tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.