Tomograf Tyczyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Tyczyn

Tomograf Tyczyn

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Tyczyn? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Tyczyn? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Tyczyn wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Tyczyn jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Tyczyn robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Tyczyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Tyczyn

Miasteczko Tyczyn to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-020. Miejscowość należy do powiatu rzeszowskiego. Powierzchnia zajmuje 9,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1368. Liczba mieszkańców miasteczka Tyczyn wynosi ok. 3 805. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Tyczyn gęstość zaludnienia wynosi 393,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RZE.

Miasteczko Tyczyn leży blisko takich miast i miasteczek jak: Boguchwała (6,8km), Łańcut (18,2km) , Rzeszów (9,0km) , Głogów Małopolski (21,4km), Błażowa (10,0km), Strzyżów (20,1km) , Dynów (21,9km).

Niezależnie od pory roku Tyczyn i okolica urzeka turystów oferując wiele rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Tyczyn posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Tyczyn i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Tyczyn tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.