Tomograf Ułęż

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ułęż

Tomograf Ułęż

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Ułęż? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Ułęż? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Ułęż stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Ułęż jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Ułęż wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Ułęż

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ułęż

Miasto Ułęż to miasto, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 08-504. Miejscowość należy do powiatu ryckiego. Obszar zajmuje 83,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Ułęż sięga ok. 3 233. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Ułęż gęstość zaludnienia wynosi 38 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 81, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LRY.

Miasteczko Ułęż leży w pobliżu takich miejscowości jak: Baranów (4,2 km), Jeziorzany (11,3 km) , Nowodwór (5,1 km) , Michów (15,7 km), Żyrzyn (9,5 km), Ryki (13,0 km) , Kłoczew (17,5 km).

Bez względu na porę roku Ułęż i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając dużo niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Ułęż posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Ułęż i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Ułęż zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.