Tomograf Urszulin

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Urszulin

Tomograf Urszulin

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Urszulin? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Urszulin? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Urszulin stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Urszulin jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Urszulin wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Urszulin

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Urszulin

Miasteczko Urszulin to miasto, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 22-234. Miasto należy do powiatu włodawskiego. Powierzchnia zajmuje 172,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Urszulin osiąga ok. 4 135. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Urszulin gęstość zaludnienia wynosi 24 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 82, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LWL.

Miasto Urszulin leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Stary Brus (9,5 km), Cyców (14,9 km) , Hańsk (13,1 km) , Wyryki (17,8 km), Sosnowica (13,9 km), Wierzbica (17,6 km) , Puchaczów (20,6 km).

W każdej porze roku Urszulin i okolica urzeka odwiedzających gwarantując moc rozrywek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Urszulin posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Urszulin i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Urszulin zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.