Tomograf Ustka

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ustka

Tomograf Ustka

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Ustka? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Ustka? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Ustka stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Ustka jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Ustka wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Ustka

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ustka

Miasto Ustka to miasto, które znajduje się w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-270. Miasto należy do powiatu słupskiego. Obszar zajmuje 10,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1935. Liczba mieszkańców miasteczka Ustka wynosi ok. 15 709. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Ustka gęstość zaludnienia wynosi 1 541,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSL.

Miasteczko Ustka leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Słupsk (16,8km), Kępice (37,9km) , Sławno (27,0km) , Polanów (52,5km), Darłowo (34,1km), Łeba (48,9km) , Sianów (54,0km).

Niezależnie od pory roku Ustka i okolica urzeka odwiedzających oferując dużo atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Ustka posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Ustka i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Ustka stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.